قیمت اجرای نمای مینرال در تهران

بدیهی است که یکی از موارد مهمی که همیشه مورد توجه همگان قرار داشته و دارد قیمت هر خدمت و محصول می باشد. در واقع نمای ساختمان ترکیبی از خدمت و محصول است چرا که علاوه بر مواد و متریال که خود هزینه ای را طلب می کند دستمزد اجرای نمای ساختمان نیز بحث دیگری به حساب می آید. قیمت اجرای نمای مینرال  یکی از مواردی است که در این مقاله در کنار مبحث قیمت و قیمت گذاری برای شما سروران عزیز از آن صحبت خواهیم کرد.

هزینه های اجرای نمای ساختمان با در نظر گرفتن کیفیت٬ مقدارملات٬ زمان خرید متریال و مصالح٬ همچنین اجرت انجام کار که آن هم تحت تاثیر کیفیت انجام کار٬ مکان و زمان اجرای پروژه و اندازه پروژه است بسیار با یکدیگر متفاوت می باشد.

به همین خاطر است که نمی توان هیچ گاه گرانی یا ارزانی آن را تعیین کرد مگر اینکه با یکدیگر مقایسه شوند و به نسبت خصوصیات هر محصول  نظری ارائه داد.

فرایند قیمت گذاری

در حقیقت قیمت گذاری روی یک محصول فرایندی است که طبق آن سازمان یا تولید کننده می تواند قیمتی را برای کالا و خدمات خود تعیین کند و بر اساس آن قیمت٬ آنها را به فروش برساند.

عوامل متعددی روی فرایند قیمت گذاری تاثیر دارند که در ادامه به برخی از آنها اشاره ای خواهیم داشت.

یک محصول زمانی می تواند به تقاضا از سوی مشتری تبدیل شود که توانایی و تمایل خرید آن را داشته باشد بنابرین قیمت گذاری یکی از عوامل مهم در بازاریابی است.

همچنین فرایند قیمت گذاری می تواند به طور دستی و خودکار صورت گیرد که در فرایند قیمت گذاری خودکار از قیمت گذاری با خطا جلوگیری می شود.

قیمت گذاری مناسب می تواند یک بالانسی را بین حداقل قیمت ممکن برای سازمان و حداکثر قیمتی که باعث عدم تقاضا نشود برقرار کند.

در پی قیمت گذاری چه اهدافی دنبال می شود

 1. هدف های مالی یک سازمان مانند سود دهی
 2. در نظر گرفتن توان خرید مشتری و متناسب بودن با بازار
 3. رقابت
 4. هماهنگی قیمت ها و قابل اطمینان بودن محصول

عوامل تعیین کننده و موثر روی قیمت یک محصول

قیمت یک محصول و خدمت تحت تاثیر عواملی است که برخی از آنها عبارتند از:

 • شرایط و عوامل اقتصادی مانند رکود و تورم بر روی قیمت محصول تاثیر می گذارد چرا که هزینه های تولید نیز تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.
 • قیمت محصولات رقیبان نیز یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت کالا یا محصول می باشد. لازم به ذکر است که می بایست از کیفیت محصولات رقبا نیز اطلاع پیدا کرد.
 • تاثیر بازار و تقاضا روی قیمت کالا و محصولات
 • شرایط و محل بازار
 • روش تبلیغات٬ توزیع و کیفیت محصول

در قیمت گذاری عوامل دیگری نیز همچون شناخت بازار٬ تبلیغات٬ قیمت هنگام ورود به بازار٬عمر محصول و… تاثیر گذار خواهد بود.

نمای مینرال و قیمت اجرای آن

نمای مینرال یکی از جدید ترین روشهای نما سازی در صنعت ساخت و ساز است و مورد استقبال بسیاری از انبوه سازان و ساختمان سازان قرار گرفته است.

در نمای سنگی ساختمان قیمت انواع سنگ هایی که برای نمای ساختمان قابل اجرا باشد بر اساس نوع و کیفیت آن بسیار متفاوت و اغلب بالا می باشد.

اجرای نمای سنگی کلاسیک

در اجرای نمای سنگی کلاسیک میزان مصرف سنگ و متراژ  آن بیشتر از سنگ معمولی است و طبیعتاً هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود همچنین در سایر مدل های نما سازی نیز می تواند بر حسب متریال لازم و کیفیت مواد٬ قیمت نیز بالا باشد.

قیمت اجرای نمای مینرال با توجه به دوام بالا٬ زیبایی و سایر مزایا و خصوصیاتی که به آن خواهیم پرداخت یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین نماها به شمار می رود.

متاسفانه برخی از شرکت ها و مجریان نمای مینرال با ارائه محصولات کیفیت پایین و نا مرغوب با ترفند پایین ترین قیمت به جای خدمات و محصولات با کیفیت و طول عمر بالا سعی در گمراه کردن مشتریانی را دارد که از اطلاعات کمی در این زمینه برخوردارند و همین امر سبب نارضایتی آنها می شود از این رو پیشنهاد ما برای مخاطبان خود دریافت محصول و خدمات از شرکت های معتبر و با سابقه درخشان و طولانی در زمینه نمای ساختمان است تا رضایت و نتیجه بهتری را دریافت نمایند.

خصیصه های بارز نمای مینرال

برخی از ویژگی های قابل توجه نمای مینرال که نشان دهنده مقرون به صرفه بودن آن نسبت به کیفیت آن است شامل:

 1. به دلیل بالا بودن سرعت انجام نمای مینرال موجب صرف زمان کمتر و انجام پروژه های بیشتر می شود.
 2. جلوگیری از بروز آسیب های احتمالی هنگام وقوع زلزله به دلیل سبکی و وزن کم
 3. عایق صوتی و حرارتی بالا
 4. انجام آن به هزینه کمتری نیاز دارد که در نتیجه صرفه اقتصادی را به دنبال دارد.
 5. کیفیت بالای مواد اولیه نمای مینرال باعث شده تا مقاومت آن در مقابل برخی عوامل بالا برود.
 6. قابل باز سازی مجدد می باشد.
 7. تنوع بالای طرح و رنگ و قابل اجرا در مدل های مختلف
 8. دارا بودن عایق رطوبتی و قابل شستشو
 9. غیر قابل اشتعال

نتیجه گیری

همان طور که در این مقاله نیز برای شما مخاطبان گرامی بیان شد قیمت یکی از عناصر بسیار با اهمیت در بازاریابی شناخته شده و فارغ از اینکه جایگاه شما در بازار چیست و در چه کسب و کاری هستید شناخت و آگاهی از استراتژی های قیمت گذاری همیشه می تواند کمک کننده باشد.

با بهره گیری از نکات ذکر شده می توانید فرایند قیمت گذاری را به درستی و دقیق انجام داده ٬ یک قیمت خوب و کار آمد را بشناسید و با قیمت مناسبی محصول خود را به فروش برسانید یا محصول و خدماتی را خریداری کنید.

شرکت بهکام نما با فروش محصولات و تولیدات خود با کیفیت بالا و ارائه خدمات تضمینی در زمینه نمای ساختمانی و با مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت اجرای نمای مینرال در خدمت مشتریان خود از سراسر کشور می باشد.

چنانچه نیاز به مشاوره و طرح سوالات خود در زمینه نمای ساختمانی دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی شرکت بهکام نما ما را در ارائه خدمت به خود یاری کنید.

ضمن سپاس از توجه شما منتظر نظرات شما عزیزان هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *